For all we ought to have said...

Vytlač príspevok
Odporuč príspevok
Bookmark and Share PRIDAŤ NA VYBRALI.SME.SK

Nobelove ceny vzbudzujú rozpaky aj úžas (SME)

Nobelove ceny vzbudzujú rozpaky aj úžas

A vedeli Ste, že?


Slovensko | stály odkaz

Komentáre

 1. toto bude asi fór....
  hitler a nobelovka za mier?
  publikované: | autor: matahari (e-mail, web, autorizovaný)
 2. keď ju mohol v 94tom dostať Arafat?
  matahari - všetko je poplatné dobe, i ponímanie mieru
  publikované: | autor: Petula (e-mail, web, autorizovaný)
 3. navyše v roku 1939
  a i pár rokov na to nobelova cena mieru udelená vôbec nebola ...
  publikované: | autor: Petula (e-mail, web, autorizovaný)
 4. no v tom prípade
  mier s vami....:-)))
  publikované: | autor: matahari (e-mail, web, autorizovaný)
 5. re
  for to nebol. brandt podal ten navrh viac menej z recesie. v tom roku bol nominovany aj britsky premier chamberlain. brandt vyhlasil, ze ak moze byt nominovany chamberlain (bol nominovany za mnichovsku "zradu" z roku 1938), tak moze byt nominovany rovno aj hitler. brandt si to nakoniec rozmyslel a v liste 1.2.1939 nominaciu odvolal.
  publikované: | autor: kri (e-mail, web, neautorizovaný)
 6. hit- ler
  Hitler si vyslúžil nomináciu za čistú robotu. Len ten omyl bol v tom , že nie za čistú rasu. Tú nomináciu by bol dostával už každoročne a toho sa zľakli, veď takíto čistotní nechceli byť. Denne sa umývať, aby sa koža viac , alebo menej nenaťahovala, a mydlo s menom hitler veľmi penilo. Tak dali meno bokom, a navrhujú teraz radšej iné (meno). A môžu byť špinaví. tlstí až bachratí, chudí až vychrtlí, hlúpi až ... inteligentní. Ja by som rád nominoval každý deň Ježiša Krista. Len pretože sa ho stále dovolávame, aj "jeho boha" "ježiš mária" svatý jozif , pomôž nám. Mne už pomohol, tak nech aj vám pomáha. Jeho pomoc je nekonečná. Prejsť cez Neho, cez Jeho rozum,ako si prial, k Bohu. - To by bola Nobelovka pre mňa. Stať sa Bohom - na Zemi. Aby ste rozumeli, Nobelovka za to. A ostatné by sa zlúčili do tejto jednej, aj tie peniaze -... Ale tie si nevšímajme, to je iba bokom. Prajem všetkým nominácie na tohoto Boha na Zemi. Buďte šťastní, s touto víziou. "Nebojte sa" -ako sám citoval PapJánPáv. On to už dosiahol. Celý život vložil do toho. Tak čo? Im´yor man?
  publikované: | autor: janodca (e-mail, web, neautorizovaný)
Pozor, na konci je potreba spočítať neľahkú matematickú úlohu! Inak komentár nevložíme. Pre tých lenivejších je tam tlačidlo kúzlo.Prevádzkované na CMS TeaGuru spoločnosti Singularity, s.r.o., © 2004-2014