For all we ought to have said...

Vytlač príspevok
Odporuč príspevok
Bookmark and Share PRIDAŤ NA VYBRALI.SME.SK

Čas kolapsu WTC7

Pomôžte šíreniu pravdy aj vy

Pomôžte aj vy šíreniu pravdy, môžete napr.

  • poslať linku svojim priateľom
  • napáľte niektorý dokument na CD/DVD a dajte ho niekomu, kto nemá možnosť stiahnuť si ho z internetu
  • diskutovať o týchto veciach s ľuďmi okolo vás, na webových fórach
  • dať si na svoje stránky odkaz na túto stránku
  • ak máte internetový blog, venujte článok tejto problematike
Nakoľko sa tejto téme venujem aj ja už nejaký ten piatok, tak by som chcel prispieť svojou troškou do mlyna. Postupne by som tu chcel analyzovať pády všetkých troch budov, ktoré spadli v ten osudný deň 11. Septembra 2001. Začnem kolapsom tej poslednej, čiže WTC7.

Informácie o tejto budove najdete napr.: TU alebo aj s analýzou kolapsu TU. Problém u toho druhého uvedeného je, že tvrdí, že budova WTC7 padla za 6 až 7 sekúnd. Tento údaj ale nie je presný. Je pravdou, že ho uvádza viacero zdrojov dokonca aj tie oficiálne z vyšetrovania. No nie je to pravda. Kolaps budovy trval podstatne dlhšie, približne dvojnásobne dlhý čas.

O páde tejto budovy je na stránkach www.youtube.com dostatok dôkazového video materiálu, tak som si požičal jedno respektíve dve videá pre túto moju analýzu.

Začnem pohľadom na budovu WTC7 zhora (Všimnite si časť v červenom kruhu):


Nasleduje animácia, ktorá obsahuje celkom 32 snímkov zosnímaných každých 0,5 sekundy.
Poznámka: Medzi prvým a druhým snímkom je odstup 3 sekundy (aby ste si mali čas všimnúť časť budovy pod šípkou : ) ). Medzi ostatnými sú odstupy spomínaných 0,5 s.Žiaľ ani tento fakt, že kolaps budovy WTC7 trval cca dvojnásobne dlhý čas, teda 13 až 14 sekúnd nevyvracia teóriu, že nešlo o riadenú demoláciu.
Pokúsim sa rozanalyzovať druhú časť kolapsu t.j. "druhých" zostávajúcich 7 sekúnd.
Na nasledujúcom snímku si všimnite v jeho ľavej časti mierku s označením 100 meters.Časť budovy o výške cca 100 metrov padla za približne 4,5 sekundy. Tento čas zodpovedá pádu biliardovej gule z výšku 100 metrov vo VÁKUU!!!Pád do piatich sekúnd potvrdzujú aj nasledujúce animácie:alebo:Sekvencie snímkov sú opäť nastavené na každých 0,5 sekundy (celkom 11(1.) a 10(2.) snímkov).

Použité videá:WTC | stály odkaz

Komentáre

Pozor, na konci je potreba spočítať neľahkú matematickú úlohu! Inak komentár nevložíme. Pre tých lenivejších je tam tlačidlo kúzlo.Prevádzkované na CMS TeaGuru spoločnosti Singularity, s.r.o., © 2004-2014